Блог\Види огорожі для приватного будинку

vydy-ogorozhi-dlya-pryvatnogo-budynku

Власники приватних будинків приділяють значну увагу не тільки облаштуванню самого приміщення, а й ландшафтним роботам та спорудженню паркану, який не лише виконує захисну функцію, а й сприяє створенню гармонійної, цілісної картини.

Перший етап будівництва огорожі – вибір матеріалів серед усього їх різноманіття. Один із найбільш респектабельних, фундаментальних варіантів – натуральне каміння, яке вписується у будь-який дизайн та створює ілюзію справжньої фортеці. Більш доступне та не менш практичне рішення – штучний камінь.

Розповсюджене будівництво цегляних парканів, які потребують надійного армування. Найдешевший матеріал для суцільної огорожі – стандартні залізобетонні плити. Надійний та довговічний метал може бути цілісним чи використовуватися у вигляді кованих елементів. Рідше використовується легкий пластик.

Сучасне та практичне рішення – огорожа із профнастилу, оцинкованих та пофарбованих холодногнутих металевих листів. Активно використовується стандартна сітка та різноманітні комбіновані матеріали. Вічна класика – екологічне, привабливе та затишне натуральне дерево. Серед більш оригінальних рішень – жива рослинна огорожа.

Конструкції огорожі

Незалежно від обраних матеріалів, існує декілька основних технологій спорудження огорожі для приватного будинку:

  • Штакетник. Найбільш розповсюджене та класичне рішення, популярне до сьогоднішнього дня. Планки можуть розташовуватися вертикально чи під кутом, із проміжками чи без них.
  • Глухий паркан. Це суцільна конструкція, пофарбована у різні кольори, розмальована у візерунки та орнаменти, імітуючи різноманітні текстури. Така огорожа надійно захищає від сторонніх очей та вітру.
  • Плетена конструкція. Цікава фактура прикрасить ділянку.
  • Секційна огорожа. Готові сегменти поєднуються у цілісну конструкцію у процесі монтажу. Технологія установки та кріплення залежить від обраних матеріалів.
  • Кована огорожа. Найчастіше це комбіновані паркани, у яких метал поєднується із камінням, цеглою, бетонною конструкцією.
  • Сітка. Може бути натяжною, коли рулонний матеріал натягується на каркас, чи секційною, елементи якої з’єднуються по технології зварки.

Допустимі більш складні та оригінальні дизайнерські та архітектурні рішення. Кожен власник будинку зможе відшукати варіант до смаку.

Технологія будівництва огорожі для приватного будинку

Технологія облаштування огорожі потребує попередньої підготовки ділянки. Це геодезичні роботи, узгодження конструкції та її розташування на місцевості, створення індивідуального проекту з урахуванням особливостей ландшафту і побажань власника.

При необхідності створюється фундамент, для будівництва якого враховується вага огорожі, очікувані навантаження, тип ґрунту та близькість ґрунтових вод, ступінь промерзання. Варто пам’ятати, що економія на цій стадії призводить до недовговічності конструкції та інших проблем.

Вибір матеріалів, типу конструкції та технології монтажу – складна задача. Ми візьмемо на себе всі турботи! Звертайтеся до нашої будівельної компанії “ІдеалБуд” та отримайте всю необхідну допомогу на території Львову та Львівської області.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua