Послуги\Огорожі та паркани

Огорожі та паркани

Огорожі та паркани   Огорожі та паркани

 

Огорожі та паркани   Огорожі та паркани

 

Будівництво парканів: різновиди та матеріали

Важко уявити дачу, котедж чи будинок без власного паркану, що виконує одночасно захисну та декоративну функції. Важливо, щоби огорожа була міцною, практичною, відповідала архітектурі споруди та ландшафтному дизайну.

Перший етап – вибір матеріалів для будівництва парканів.

  • Дерев’яні паркани. Традиційне, екологічне та перевірене часом рішення. Деревина легко оброблюється, забезпечує різноманіття стилів та дизайну, гармонійно вписується у будь-яку ділянку.
  • Сітка. Популярний і недорогий матеріал, що не потребує складного догляду чи монтажу. Декоративні елементи покращать зовнішній вигляд конструкції.
  • Бетонна огорожа. Сучасне, надійне та довговічне рішення. Різні технології обробки забезпечують різноманіття форм та кольорів.
  • Паркан з каменю. Особливість натуральних матеріалів – привабливий, дорогий зовнішній вигляд. Така огорожа стане повноцінним елементом складного архітектурного ансамблю, підкреслюючи статус власника.
  • Пластикова огорожа. Особливість – різноманітність форм та фактур. Матеріал не боїться вологи чи інших несприятливих умов. Легкість конструкції дозволяє обходитися без спеціального фундаменту під паркан.
  • Паркан з профнастилу. Його переваги – простота монтажу, практичність, доступна вартість та універсальність.

Особливості створення огорожі для будинків

Створення огорожі для будинків потребує комплексного підходу. Перший етап – проектування та розмітка ділянки. Це необхідно, щоби конструкція була рівної і охайною, а всі елементи гармонійно поєднувалися між собою.

Після цього встановлюються необхідні маркери чи опорні конструкції. Для важких та складних систем створюється фундамент під огорожу, задача якого – забезпечення міцності та попередження просідання окремих елементів.

Різні матеріали мають свої особливості використання. Деревину додатково обробляють від паразитів, вологи та вогню. Цегла потребує металевого армування, забетонованого у фундамент. Профнастил легко поєднується з іншими матеріалами для створення вишуканої конструкції.

Важливо своєчасно перевіряти всі рівні, висоту та інші параметри. Технологія монтажу паркану відрізняється, в залежності від матеріалів та важкості архітектурного рішення. Додатково потребується сировина для створення бетонної суміші, армування, пісок чи щебінь, спеціальні інструменти, електроди та фурнітура, тощо.

Професійне будівництво парканів

Створення якісної, привабливої та практичної огорожі для будинків потребує професійних знань та навичок. Спеціалісти допоможуть підібрати матеріали, визначитися з типом конструкції та необхідністю фундаменту, врахувати всі особливості місцевості, ландшафту та архітектурної споруди.

Професійний монтаж паркану – гарантія його довговічності. Конструкція не просідає, не потребує постійного ремонту та заміни, не призводить до інших проблем. Бетонні, зварювальні чи декоративні роботи виконуються на вищому рівні, завдяки чому зручна та приваблива конструкція прослужить власниками ділянки роками.

Ми, будівельна компанія “ІдеалБуд”, пропонуємо свої послуги з будівництва парканів у Львові та Львівській області. Всі роботи виконуються чітко у зазначені строки, а доступна вартість приємно здивує економних замовників.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua