Послуги\Укладання бруківки

Укладання бруківки

ukladannya-brukivky-1  Укладання бруківки

 

Укладання бруківки: особливості

Бруківка – матеріал, відомий і розповсюджений ще багато років тому. Серед її переваг – привабливість, надійність, оригінальний та охайний зовнішній вигляд, який вигідно вирізняє її на фоні інших матеріалів. Різні марки відрізняються вартістю, оформленням та основними експлуатаційними властивостями.

Перед укладанням бруківки необхідно визначитися з матеріалом:

  • Бетон. Найбільш розповсюджений різновид. До складу входять спеціальні домішки, які покращують експлуатаційні характеристики. При виготовлені форми наповнюються сумішшю, яка пресується під впливом вібрації та сушиться у печі.
  • Клінкер. Для виготовлення пластичні глини термічно обробляються у печах. Особливість матеріалу – міцність, практичність, довговічність, різноманітність форм та кольорів.
  • Камінь. Для виготовлення бруківки використовується граніт, піщаник, базальт та інші мінерали, яким надається необхідна форма.

По зовнішньому вигляду бруківка буває колотою, пиляною чи комбінованою. У першому випадку блоки розколюються на дрібніші та вирізняються нерівною формою та фактурою. У другому – вони розпилюються на однакові частини з гладкою поверхнею.

Переваги укладання тротуарної плитки та бруківки

Укладання бруківки має ряд переваг, порівняно з іншими матеріалами. Таке покриття надійне, практичне та не потребує складного догляду. Дорога не потребує постійного ремонту окремих ділянок. Бруківка не заважає обслуговуванню комунікацій, адже її легко розібрати та заново зібрати по завершені робот.

Покриття легко монтується та збирається. На поверхні майже не виникають калюжі, адже надмірна волога виводиться у ґрунт через щілини між камінням. Додатково можна створити дренажну систему та забезпечити відведення талих та стічних вод.

Укладання тротуарної плитки також має свої особливості. Відмінність матеріалу у його чіткому призначенні. Така плитка використовуються при створенні платформ, площ, тротуарів, доріжок, окремих елементів ландшафтного дизайну ділянки.

Бруківка та різноманітні види тротуарної плитки – екологічний матеріал на основі природної сировини. При виготовлені, монтажу та експлуатації вони не виділяються шкідливі речовини, тож покриття не загрожує здоров’ю та стану оточуючого середовища.

Професійне укладання бруківки

Професійне укладання бруківки – це цілий комплекс робот, який передбачає проектування, розмітку, вибір необхідної технології підготовки ділянки, визначення потреби використання геоматеріалів. Спеціалісти точно знають, як оформити під’їзди, з’єднання доріг та різних елементів, як поєднувати ділянки, розташовані на різних рівнях за висотою. Додатково може знадобитися укріплення схилів чи ґрунту, створення сходів, організація дренажної системи та інші послуги, для яких необхідно мати певні знання та навички.

Правильне укладання бруківки, ціна якої сповна виправдана її якістю, потребує правильного вибору конкретного матеріалу. Для цього враховується призначення, навантаження, кліматичні та ландшафтні особливості, наявність системи водовідведення та інші деталі. Розібратися в усіх нюансах та професійно виконати роботи у Львові та Львівській області можуть спеціалісти будівельної компанії “ІдеалБуд”.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua