Послуги\Ремонт квартир

Ремонт квартир

Ремонт квартир   Ремонт квартир

 

Ремонт квартир    Ремонт квартир

 

Ремонт в квартирі та його різновиди

Перед початком ремонтних робіт у квартирі необхідно визначитися з їх призначенням, особливостями та обсягом. Існує кілька основних типів:

  • Косметичний ремонт. Це лише візуальне оновлення приміщення: зміна шпалер, фарбування, оновлення стелі чи підлоги, тощо. Це найпростіший, найшвидший та найбільш економний різновид, що не потребує суттєвих витрат.
  • Капітальний ремонт. Це оздоблення стін, штукатурні роботи, заміна чи ремонт електромережі, водопостачання, каналізації, інших інженерних систем. Масштабні роботи потребують професійного виконання, адже лише так приміщення буде зручним, привабливим та безпечним.
  • Євроремонт. Зазвичай передбачається повноцінне перепланування приміщення, створення дизайнерського проекту, знесення стін, будівництво перегородок та інші радикальні втручання. Проведення такого ремонту потребує виключного професіоналізму, відповідних дозволів та ліцензій.

Оцінити обсяг, визначитися з оптимальним варіантом та розпочати ремонт квартир у м. Львів здатні досвідчені спеціалісти, які мають всі необхідні знання та навички, а також точно знають, яке рішення підібрати для кожного проекту.

Професійний ремонт квартир: переваги

Займатися ремонтом квартир можна самостійно, але це потребує часу і значних витрат. Саме такий ремонт зазвичай стає нескінченним жахом для господарів. Вирішити проблему – легко. Достатньо довірити все професіоналам. Ще на етапі підписання договору вирішуються всі питання та формується детальне технічне завдання, згідно з яким будуть виконуватися подальші роботи. Отриманий результат точно відповідатиме бажаному.

Всі складні роботи з несучими конструкціями чи інженерними мережами потребують чіткого дотримання загальноприйнятих стандартів. Це гарантія безпеки всіх проживаючих, адже помилки на цьому етапі не лише призводять до витрат у майбутньому, а й становлять справжню загрозу. Переважно це стосується електромережі та системи водопостачання.

Професійний ремонт в квартирі передбачає і правильне виконання всіх загально будівельних, малярних та інших видів робот. Різні матеріали мають своє призначення та специфіку використання, яку обов’язково врахують спеціалісти. Грамотний вибір будівельних сумішей, дотримання режиму вологості та температури, правильне нанесення – гарантія якісного, охайного та довговічного результату.

Ремонт в квартирі: етапи та особливості

Ремонт квартири завжди починається з оцінки об’єкта, обговорення бажаних змін, проектування та створення чіткого плану. На цьому етапі визначається вартість та строки, обираються типи робот, враховується побажання власників. Лише після цього розробляються необхідні схеми, плани, креслення, наноситься розмітка, створюються ескізи, обираються матеріали.

Будівельні та ремонтні роботи починаються тільки після ретельної підготовки. Спочатку прибирається старе покриття, всі поверхні обробляються спеціальними засобами, проводяться роботи з опірними конструкціями та мережами комунікацій. Косметичні заходи – останній масштабний етап.

Ми, будівельна компанія “ІдеалБуд” пропонуємо цілий комплекс послуг для ремонту квартир у Львові та Львівській області. Допомога кваліфікованих професіоналів збереже сили, нерви та дозволить досягти найкращого результату.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua