Послуги\Архітектурні проекти будинків

Архітектурні проекти будинків

arhitekturni-proekty-budynkiv-5   arhitekturni-proekty-budynkiv-4

 

arhitekturni-proekty-budynkiv-6   budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-5

 

 

Проекти житлових будинків та їх різновиди

Створення проекту житлового будинку – перший етап при плануванні подальшого будівництва. Саме на основі проекту відбуваються всі наступні роботи, створюються допоміжні плани, креслення та ескізи, обираються матеріали. При виборі чи створенні проекту враховуються особливості ділянки та її розташування, площа, призначення, кількість кімнат та поверхів, бюджет та інші дрібниці.

Існує два основних типи проектів:

  • Типові. Це недорогі і готові рішення, перевірені часом та практикою. Сюди відносяться не лише прості проекти одноповерхових будинків, а й більш складні будівлі. Основна проблема – відсутність індивідуальності.
  • Індивідуальні. Професіонали розроблять окремий проект з нуля, враховуючи всі потреби та побажання замовників. Таке рішення завжди зручне та оригінальне. Індивідуальне проектування будинків дозволяє втілити у життя будь-які ідеї, врахувати навіть специфічні задачі, створити власну мрію.

До готового проекту також можуть вноситися певні зміни. До простих належить вибір технічних та оздоблювальних матеріалів при збереженні їх основних властивостей, зміна нахилу даху, тощо. Складні зміни – це перепланування, створення додаткових приміщень, зміна розмірів будівлі, поєднання кількох типових проектів. Вибір повністю залежить від замовника, адже можливості кваліфікованих будівельників практично не обмежені.

Етапи проектування будинків

Проекти двоповерхових будинків та більш простих споруд практично не відрізняються за своєї сутністю. У будь-якому разі створюються три основні розділи, на основі яких відбувається подальше планування.

До архітектурного розділу відносяться креслення з плануванням приміщень, розмірами, площею та розташуванням об’єктів. Окрема частина – фасад з урахуванням вікон, дверей, балконів, будь-яких інших конструкцій, розташованих зовні. Це можуть бути проекти будинків з гаражем, з господарськими прибудовами, з мансардою чи верандою.

Конструктивний розділ – це загальні відомості щодо матеріалів, схеми фундаменту, сходів, кроквяної системи. Інженерний розділ враховує розташування та призначення систем комунікацій: водопостачання, електромережі, вентиляції, каналізації, опалення. Саме тут знаходяться відомості про створення та використання окремих інженерних вузлів.

Переваги професійного проектування будинків

Професійні архітектори та будівельники легко втілюють в життя будь-які побажання. Це можуть бути проекти будинків з мансардою, кількаповерхові споруди, складні за формою чи оздобленням будівлі, конструкції різного призначення. Правильне планування – базовий етап, помилки у якому неминуче матимуть свої наслідки.

Кваліфікована бригада виконає всі роботи у зазначені строки. За своїм бажанням замовник може брати безпосередню участь у плануванні чи лише затвердити готовий проект після обговорення ключових нюансів.

У Львові та Львівській області необхідний комплекс послуг надаємо ми, будівельна компанія “ІдеалБуд”. Кваліфікована допомога дозволить не хвилюватися за якість створення та втілення проекту, а також значно заощадити, уникаючи непередбачених витрат, проблем та їх наслідків.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua