Послуги\Фасадні роботи

Фасадні роботи

Фасадні роботи   Фасадні роботи

 

Фасадні роботи   Фасадні роботи

 

Фасадні роботи: різновиди та особливості

Фасадні роботи – широкий та різноманітний комплекс заходів для реставрації, ремонту, покращення експлуатаційних характеристик та оздоблення фасадів споруд. Це незамінний етап будівництва, планова профілактика чи своєчасне відновлення пошкодженого покриття.

Серед розповсюджених задач:

  • Фарбування. Спочатку поверхня розчищається від забруднень та старого покриття, обробляється захисними засобами, а вже потім фарбується у відповідний колір.
  • Утеплення фасадів. Таким чином покращується мікроклімат у будівлі. Якісне утеплення дозволяє зекономити на опаленні.
  • Штукатурні роботи. Спеціальні будівельні суміші покращують зовнішній вигляд будівлі, захищають її від зовнішніх впливів, дозволяють створити бажану фактуру.
  • Облицювання. Декоративна обробка забезпечує високі експлуатаційні та естетичні властивості. Використання натуральних матеріалів та їх імітації надає споруді більш дорогого, розкішного вигляду.
  • Ліквідація пошкоджень. Тріщини, відколи та інші дефекти легко приховуються завдяки спеціальним ін’єкційним матеріалам.
  • Проектування. Розробка індивідуального архітектурного рішення дозволяє створити унікальний та оригінальний фасад.

Сюди ж відносяться і інші послуги, в залежності від наявної проблеми. Ціни на фасадні роботи залежать від специфіки та обсягу проекту, а професійне виконання – гарантія якісного, привабливого результату.

Переваги оздоблення та утеплення фасадів

Необхідність у проведенні фасадних робіт виникає у різних випадках. Це може бути перепланування споруди чи зміна її призначення. Тоді оздоблення фасаду дозволяє змінити зовнішній вигляд на той, що краще відповідатиме ситуації.

Ще одна розповсюджена причина – руйнування стін під впливом часу чи зовнішніх факторів. У такому випадку виконується локальна реставрація або повна заміна всього оздоблення. Особливої уваги потребують тріщині та інші глибокі пошкодження. Щоб вони не розповсюджувалися далі, використовуються спеціальні скоби та розчини.

Існує величезна кількість способів оздоблення. Вони залежать від матеріалів, стану поверхні, смаків замовника і бюджету. Сучасні технології дозволяють досягти максимально привабливого та охайного результату при порівняно невеликих витратах.

Особливості професійного виконання та розцінки на фасадні роботи

Фасад будівлі – її візитна картка, адже саме зовнішній вигляд впливає на першу оцінку та формує подальше сприйняття. Саме тому важливо, щоб фасадні роботи проводилися максимально якісно і професійно. Помилки на різних етапах не лише погіршують оздоблення, а й впливають на атмосферу у приміщені.

Комплексне обслуговування передбачає не тільки безпосередньо ремонтні чи декоративні роботи, а й оцінку наявного стану фасаду, планування, вибір матеріалів з урахуванням особливостей проекту, підготовку основи, використання спеціальних захисних ґрунтовок, тощо.

Ми, будівельна компанія “ІдеалБуд” пропонуємо широкий перелік послуг у Львові та Львівській області. Розцінки на фасадні роботи приємно здивують своєю доступністю. Щоб не хвилюватися за якість результату, достатньо довірити завдання справжнім професіоналам.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua