Послуги\Будівництво будинків «під ключ»

Будівництво будинків «під ключ»

budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-2   budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-5

 

budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-4   budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-1

 

Будівництво під ключ та його особливості

Будівництво будинку – важке та серйозне рішення, яке потребує відповідальності, професіоналізму, обережності на всіх етапах робот. Створення власного домашнього вогнища – приємна та радісна подія, яку не мають псувати помилки, чисельні проблеми та питання.

Зі зміною вартості квартир та земельних ділянок будівництво приватного будинку стає все популярнішим. У порівняні зі звичайними багатоповерхівками, це дозволяє відшукати бажану ділянку, оформити її під власні потреби, розробити індивідуальний проект будівлі виключно під власні побажання. Свій дім – це відсутність поблизу сусідів, безпека і комфорт проживання та демонстрація статусу власника.

Раніше приватне будівництво могли дозволити собі лише найбільш забезпечені громадяни. Сьогодні це доступне рішення, а сучасні технології і матеріали у поєднанні з професійним використанням дозволяють отримати найкращий результат при незначних витратах. Будівництво під ключ в м. Львів – чудова можливість втілити в життя власні мрії.

Будівництво будинків під ключ: етапи

Незалежно від розмірів та призначення будівлі, етапи її створення залишаються практично незмінними. Серед них:

  • Створення проекту по індивідуальним побажанням замовника;
  • Вибір чи виготовлення необхідних елементів будівлі;
  • Вибір типу та створення фундаменту;
  • Безпосередньо будівництво під ключ;
  • Фасадні роботи, покрівля дахів, монтаж інженерних комунікацій;
  • Дизайн приміщень, оздоблення фасаду, ландшафтні роботи;
  • Налаштування техніки, установка меблів, тощо.

Цей список варіюється в залежності від специфіки проекту, але кожен з етапів вимагає професійної реалізації. У будівництві будинків не існує неважливих дрібниць. Всі нюанси і деталі працюють на цілісну картину, а навіть незначні помилки можуть стати джерелом проблем та додаткових витрат у майбутньому.

Будь-яке будівництво будинків у м. Львів розпочинається зі створення технічного завдання та плану, на основі якого розробляються подальші ескізи та креслення. Замовники завжди можуть обрати готовий проект, налаштувати його під себе чи замовити розробку оригінального та неповторного індивідуального рішення. Спеціалісти легко врахують всі дрібниці, оберуть матеріали та технології з урахуванням умов та задач, виконають всі роботи в строк.

Професійне будівництво приватного будинку та його переваги

Професійне будівництво будинків під ключ має безліч переваг. Замовнику не доведеться постійно брати участь у процесі та контролювати всі етапи, адже над цим працюватиме досвідчена бригада. При бажанні власник може своєчасно отримувати звіти та відвідувати ділянку.

Будівництво під ключ – це значна економія. Замовник не витрачає власних сил і часу, тож може легко займатися своїми справами. Правильний вибір та використання матеріалів також дозволяє уникнути надмірних витрат. Проект будинку можна вписати у актуальний бюджет, чітко прорахувавши всі потреби та нюанси.

Ми, будівельна компанія “ІдеалБуд”, пропонуємо широкий перелік послуг у Львові та Львівській області. Професіонали допоможуть легко та швидко втілити в життя ідеї різної складності. Вони візьмуть на себе відповідальність за всі етапи та проект в цілому, завдяки чому майбутній власник будинку може не перейматися якістю результату.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua