Послуги\Монтаж дахів

Монтаж дахів

Монтаж крыш   Монтаж крыш

 

montazh-dahiv-lviv-6   montazh-dahiv-lviv-5

 

Покрівля даху та її різновиди

Зовнішній вигляд та зручність експлуатації споруди залежать від величезної кількості нюансів. Серед них – покрівельні роботи, які вимагають професійної організації та виконання. Продумана структура якісного покриття – гарантія відсутності потреби у щосезонному дорогому та складному ремонті.

Покрівля даху може відрізнятися конструкцією. Зазвичай це скатна чи пласка (з нахилом до 12 градусів) покрівля. Основне призначення нахилу – запобігання накопиченню вологи та снігу. Матеріали вирізняються по типу:

  • Органічні. Дерево, модифікований бітум, полімерні матеріали. Їх використання вимагає ретельного захисту від пожежі, сонячного проміння, вологи. Термін придатності такого покриття – зазвичай до 30 років.
  • Силікатні. Черепиця та азбестоцемент. Вони стійкі до вологи та ультрафіолету. Термін експлуатації покриття у сприятливих умовах – більший за органічні матеріали.
  • Металеві. Цинк, мідь, сталь зі спеціальним нержавіючим покриттям. Такі матеріали вирізняються найдовшим терміном придатності – до 50 років.

Особливість покрівлі даху у тому, що вона постійно зазнає зовнішніх впливів, серед яких – атмосферні опади, сонячне проміння, морози та температурні коливання. Серед основних якостей покриття – термостійкість, міцність, стійкість до вологи та сильного вітру.

Покрівельні роботи: етапи та особливості

Опора будь-якої покрівлі – кроквяна система, на яку вкладаються всі інші функціональні шари. Це пароізоляція, утеплення даху, захисні та декоративні покриття. По типу монтажу класифікують мастичні, листові, рулонні, мембранні та набірні покрівлі.

Перед початком робіт важливо забезпечити необхідний стан основи. Поверхня ретельно вирівнюється та очищається. Кроквяна система має повністю просохнути, щоби деревина не зсихалася при експлуатації. Всі покрівельні матеріали вкладаються з урахуванням їх специфіки. Саме їх тип визначає технологію монтажу.

Будь-які ізоляційні шари мають щільно вкладатися, а їх шви обробляються для додаткової герметизації. Для максимальної ефективності неможна допускати створення містків холоду, які зашкодять теплоізоляції всієї споруди. Особливої уваги заслуговують дахи складної форми та місця поєднання даху зі стінами, трубами, вікнами та іншими елементами.

Переваги професійного монтажу та утеплення даху

Покрівельні роботи завжди вимагають відповідального та професійного виконання. Перший обов’язковий етап – створення проекту, де враховані всі особливості об’єкту, конструкції та матеріалів. Таким чином можна підібрати оптимальні матеріали та технології під певні умови та призначення. Багатошарова система дозволяє досягти найкращих властивостей, формуючи єдине гармонійне та функціональне покриття.

Матеріали та елементи, які використовуються, не мають конфліктувати між собою та повинні поєднуватися у своїх властивостях та співпадати термінами експлуатації. Планування та підготовчі роботи дозволяють попередити можливі помилки та позбавитися ризику зіпсувати матеріали чи саму конструкцію. Все це потребує досвіду та професійних навичок. Ми, будівельна компанія “ІдеалБуд”, надаємо всі необхідні послуги у Львові та Львівській області.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua