Послуги\Фундаментні роботи

Фундаментні роботи

Фундаментні роботи   Фундаментні роботи

Будівництво фундаменту: різновиди та особливості

Будівництво фундаменту під будинок потребує не менш уважного та ретельного планування, ніж створення самої споруди. Помилки на початкових етапах призводять до небажаних наслідків, усунути які з часом – важко та дорого.

При проектуванні будівництва необхідно з’ясувати особливості та відмінності найбільш розповсюджених різновидів фундаментів та обрати той із них, яких підійде для певної місцевості, типу будівлі, її призначення та інших особливостей.

Основні види фундаменту:

  • Стрічковий фундамент. Має форму стрічки та може бути жорстким, гнучким, монолітним чи переривчастим. Форма заливається безпосередньо на місці або збирається із залізобетонних блоків. Особливість – підвищена міцність та можливість створювати складні конструкції.
  • Плитний фундамент. Багатошаровий пиріг складається з паро- та гідроізоляції, зміцнюється за рахунок використання арматури, вирівнюється за допомогою піску та щебеню, розподілених по поверхні. Зверху – бетонна плита.
  • Стовпчастий фундамент. У якості каркасу – опорні стовпи з перемичками. Конструкція може бути монолітною чи збірною.
  • Пальовий фундамент. В основі – вертикальні чи нахилені палі, з’єднані ростверком. Підвиди таких фундаментів класифікуються по типу монтажу. Палі бувають гвинтовими, забивними, поодинокими, суцільними, тощо.

Як відбувається будівництво фундаменту під будинок?

Для створення стрічкового фундаменту необхідно забезпечити якісний захист від ґрунтових вод. Спершу встановлюється опалубка з армованим поясом. Лише після цього заливається бетонна суміш і відбувається подальше будівництво фундаменту.

Цілісний плитний фундамент забезпечує більш рівномірний розподіл навантажень. Армований каркас заглиблюється у бетонну суміш. Використання монолітної плити виключає створення підвального приміщення.

Стовпчастий фундамент використовується для невеликих будівель на щільних ґрунтах. Для створення стовпів необхідний бетон чи залізобетон. Перемички монтуються на піщаний шар, який запобігає деформації ґрунту.

Пальовий фундамент – практичне та економне рішення, адже його створення не потребує значних обсягів земляних робот, великої кількості бетону та не залежить від розташування ґрунтових вод. Палі виготовляються з різних матеріалів, а їх заглиблення залежить від особливостей проекту.

Професійне будівництво фундаменту та його переваги

Тип фундаменту обирається з урахуванням навантажень, умов експлуатації, особливостей регіону, кількості поверхів та призначення будівлі, типу ґрунту, глибини його промерзання та залягання ґрунтових вод, в залежності від рельєфу ділянки.

Важливий етап, від якого залежить якість результату – планування та проектування. Всі позначки та розмітка переносяться з плану на місцевість. Тільки після точного виконання проекту, створення всіх траншей, підготовки ділянки та матеріалів можна нарешті залити фундамент, ціна якого виправдана довговічністю споруди.

Професійне виконання завдань будь-якої важкості та виправдану вартість фундаменту у Львові та Львівській області гарантуємо ми, будівельна компанія “ІдеалБуд”. Серед наших пропозицій – цілісний комплекс послуг для створення та введення в експлуатацію будівель різного призначення.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua