Блог\Тренди 2020 у дизайні квартир

Уже кілька сезонів одні й ті ж базові тенденції в інтер’єрному дизайні зміцнюють свої позиції, розвиваються і трансформуються. Екологічність, мінімалізм, раціональне проектування та здоровий прагматизм – ось основні тренди 2020 в дизайні квартир. Ми в «ІдеалБуд» вже розібралися в них докладніше і ділимося висновками!

Екологічність

У моді залишається акцент на екологічності і натуральних матеріалах. Просто дерева і каменю вже недостатньо. Використовуються найцікавіші та найнеочікуваніші матеріали, на кшталт кукурудзяного шпону або морського очерету. Активно експлуатується перероблений пластик. Домінує природна кольорова гамма – стримана, але різноманітна. З’являється все більше рослин, квітів і цілих зелених стін. А зелений колір у всьому його різноманітті стає одним з головних, нарівні з синім.

Металік

Нарівні з деревом і каменем активно використовується метал у всіх його проявах: від хрому і сталі до золота або зістареної бронзи. Метал потрібен не для великих поверхонь, а для окремих елементів, на зразок ніжок і ручок меблів, фурнітури, світильників і аксесуарів.

Лаконічність

Громіздкі пишні інтер’єри залишаються на другому плані. У трендах 2020 лаконічність і функціональність. Естетика поступається місцем зручності. Всюди переважають прості обриси і форми, графічні лінії, стримані нейтральні тони. Нічого навколо не відволікає увагу від справ, відпочинку або спілкування. Навіть яскраві акценти стають ніби приглушеними.

Маленькі площі

З’являється все більше цікавих рішень і планувань для маленьких квартир, студій і модного смарт-житла. В тренді раціональне використання простору, тому немає місця для непотрібних меблів. Світлі відтінки, мінімалістичні форми, світло, скло і дзеркальні поверхні надають враження простору.

Ергономіка

У трендах 2020 року – мінімум меблів, модульні конструкції і багатофункціональні рішення. Замість комодів – одна шафа до стелі на всю стіну. Популярні подіуми з висувними блоками, дивани і пуфи з коробами – використовується кожен сантиметр простору.

Зонування

Як і раніше актуальним залишається поділ кімнати на зони: для сну, відпочинку, готування або роботи. Замість громіздких перегородок використовуються більш легкі рішення: колір і світло, острівне планування замість розміщення меблів по периметру.

Класика і хай-тек

Остаточно стираються грані між класичними інтер’єрами і футуристичним хай-теком. Спрощені елементи різних стилів природно переплітаються між собою. Техніка стає невід’ємною частиною життя, тому натуральне дерево гармонійно межує з хромованими гаджетами. Особлива увага приділяється організації робочого місця, адже все більше людей періодично або постійно працюють з дому.

Північ і Схід

В інтер’єрах 2020 домінують риси скандинавського і японського стилю. Саме вони об’єднують в собі більшість трендів. Це простота форм, функціональність, природна гамма, мінімум декору, фактурний однотонний текстиль. Скандинавським інтер’єрам більш властива холодна біло-сіра гамма, а японським – тепла бежево-коричнева.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua