Блог\Сучасні стилі дизайну інтер’єрів

suchasni-styli-dyzajnu-interyeriv-3

Стилем інтер’єру називають характерну сукупність ознак, завдяки яким відрізняються різні напрямки в оформленні, декоруванні і меблювання кімнати. Нові стилі з’являються постійно. Деякі з них надовго вкорінюються в побуті, коли інші лише залишаються недовговічним трендом. Але всі вони заслуговують на увагу.

Загальна специфіка сучасних стилів – відсутність рамок і обмежень. Вони забезпечують свободу творчості, припускаючи використання різноманітних матеріалів, фактур і форм. У тренді – мінімалізм і його варіації, еко-стиль, змішана еклектика, яскравий кітч, неоднозначний поп-арт і оригінальний фьюжн.

Домашній комфорт та затишок

Популярний тренд сучасних стилів – створення комфорту, затишку і атмосфери домашнього тепла. В першу чергу це такі напрямки:

  • Кантрі. Так званий сільський стиль. Він може істотно відрізнятися, в залежності від регіону, поєднуючи в собі деякі етнічні та національні особливості. При створенні використовуються натуральні матеріали: дерево і камінь. Меблі – демонстративно прості і грубуваті. Використовується велика кількість текстилю простої фактури і забарвлення, різноманітне побутове приладдя.
  • Прованс. Це південь Франції, пастельні відтінки, легкий і невагомий текстиль, світлі підлоги і меблі, квіткові мотиви, живі рослини, велика кількість білого, керамічні та порцелянові дрібнички, різні мережива, рюші і шиття.
  • Скандинавський стиль. Його риси – стриманість, лаконічність, простота і природність. Світлі тони об’єднуються з мінімумом декору і дерев’яними меблями, найчастіше – дубовими або буковими. Домінує білий колір, теплі відтінки і контрасти білого, синього, червоного і зеленого.
  • Контемпорарі. Його особливості – дивовижна доступність. Це функціональність, зручність, гладкі поверхні, чіткі лінії і пропорційні форми. Контемпорарі простий і зрозумілий кожному.

Інноваційні технології в інтер’єрі

Окрема категорія – стилі, засновані на використанні сучасних технологій та інших інновацій.

  • Хай-тек. Це максимальна функціональність, строгі і прості форми, чіткі прямі лінії, метал і скло, надмірна кількість освітлення. При створенні використовуються натяжні системи, струнні конструкції та інші сучасні рішення.
  • Футуризм. Це технологічність, округлі форми, безшовні конструкції, облаштування системи розумного будинку, багатофункціональні меблеві блоки, велика кількість техніки, мобільні елементи і синтетичні матеріали.
  • Лофт. Стилістика пентхауса передбачає вільний простір, відсутність зайвих перегородок, скляні поверхні, відкриті балки і несучі конструкції, труби, вентиляційні короба, грубі текстури та інші елементи нежитлової історичної будівлі, адаптованої під сучасні потреби.
  • Техно. Поєднує в собі сучасну архітектуру, інноваційні технологічні рішення і оригінальний світло-дизайн. Це метал, цегла, мінімальна обробка, прості сталеві меблі. Кольори техно – металік, хакі, бордовий і брудно-рудий. Найчастіше зустрічається в нежитлових приміщеннях: клубах, барах, на інших розважальних майданчиках.

Це далеко не повний перелік стилістичних тенденцій, який постійно удосконалюються і розширюються. А впоратися з актуальними питаннями та проблемами у Львові і Львівській області допоможе наша будівельна компанія “ІдеалБуд”.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua