Блог\Починаємо ремонт квартири. Складаємо план дій

Кожен, хто нарешті наважився на ремонт квартири, зустрічається із величезною кількістю питань та проблем. Складний процес потребує часу, зусиль, ресурсів та професійної реалізації. Саме тому важливо уникати помилок, адже навіть дрібні прорахунки згодом можуть стати джерелом серйозних наслідків.

В першу чергу необхідно визначитися із видом ремонту:

  • Косметичний. Це більш поверхневі та дрібні роботи, без глобальних перепланувань. Сюди відноситься фарбування стелі та стін, заміна шпалер, підлоги, зміна інтер’єру, інші роботи, які передбачають оновлення зовнішнього вигляду приміщення.
  • Капітальний. Це серйозне та складне переоблаштування приміщення, заміна комунікацій, вирівнювання поверхні, заміна вікон та дверей, тощо. Такий ремонт потребує більш серйозної підготовки, планування та організації.

remont-kvartyr-3Важливо заздалегідь уявляти бажаний результат, адже лише таким чином можна визначитися із необхідними змінами та матеріалами. Для цього можна ознайомитися з різноманітними інтер’єрами у знайомих, вивчити інтернет-проекти. Така підготовка не лише допоможе зорієнтуватися, а й дозволить уникнути небажаних помилок.

Необхідно ретельно зважити та обдумати кожне рішення, перш ніж додати його до списку планів. Не варто поспішати, адже зазвичай саме це призводить до необачних наслідків. Ремонт потребує значних зусиль, але при виваженому ставленні результат неодмінно приємно вразить.

Чорнові роботи

Всі чорнові роботи починаються зі звільнення приміщення, демонтажу старого покриття, прибирання шпалер, плитки, гіпсокартонних конструкцій, інших систем. Змивається фарба та побілка, а поверхні та об’єкти, що мають залишитися незмінними, ретельно захищаються плівкою.

Капітальний ремонт зазвичай передбачає роботу із комунікаціями. Це найбільш брудні та складні роботи, які необхідно виконати в першу чергу. Розводка електрики, телефону, телебачення, інших дротів, трубопроводів, вентиляції та систем життєзабезпечення потребує чіткого прорахунку. Всі інженерні мережі мають бути максимально ефективними та безпечними. Для облаштування комунікацій необхідно повністю уявляти майбутній інтер’єр та розташування різних об’єктів, меблів, техніки.

Чорнова обробка поверхні стелі та стін передбачає вирівнювання, нанесення штукатурки, монтаж підвісних конструкцій та інших систем, тощо. На цьому ж етапі при необхідності замінюються вікна і двері. У кінці виконується стяжка підлоги, що передбачає використання спеціальних розчинів та сумішей.

Фінішна обробка

Проміжна ланка між чорновою та фінішною обробкою – ґрунтування поверхні. Ґрунтовка покращує адгезію, захищає основу, попереджує появу грибку, розвиток мікроорганізмів, тощо. Після нанесення необхідно повністю просушити поверхню.

На проґрунтовані стіни та стелю наноситься декоративна штукатурка, фарба, наклеюються шпалери, втілюються інші декоративні рішення. Вибір дизайнерського оформлення залежить лише від власних смаків та можливостей, адже сучасне різноманіття будівельних матеріалів дозволяє легко втілювати будь які, навіть найбільш оригінальні та незвичні, ідеї.

У будь-якому разі найкраще рішення – довіритися спеціалістам. Наша будівельна компанія “ІдеалБуд” візьме на себе усі турботи, допоможе із необхідними консультаціями, вибором матеріалів, створенням плану дій, тощо.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua