Блог\Пластикові чи дерев’яні вікна для заміського будинку?

plastykovi-chy-derevyani-vikna-dlya-zamiskogo-budynku-2

Питання вибору між пластиковими або дерев’яними вікнами стало практично вічним. Обидва варіанти мають своїх шанувальників і власні особливості. Хоча пластик стрімко поширюється по всьому світу, дерево не здає позиції, адже перевірена віками класика не старіє.

Насправді обидва варіанти мають право на життя. Важливо лише правильно підібрати більш доцільний з них під конкретну ситуацію. Функціональні характеристики якісних моделей можуть мало відрізнятися, так що додатково варто орієнтуватися на зовнішній вигляд та особисті смаки.

Перша причина поширення пластикових вікон по всьому світу була проста – економія. Вони дешевші і значно простіші, а їх обслуговування не створює проблем. Прийнято вважати, що пластик довговічніший за дерево. Найчастіше це дійсно так, але сучасні ґрунтовки та захисні склади дозволяють значно продовжити термін експлуатації дерев’яних конструкцій. Також їх можна обробити антисептиками, захистити антипіренами і регулярно оновлювати спеціальними лакофарбовими матеріалами.

Коли використовуються пластикові вікна?

Переваги пластикових вікон відомі кожному. Вони недорогі, зручні і невибагливі. Пластик не пересихає, не тріскається, не промерзає, не плавиться, не горить, не вимагає щорічного обробки і не створює інших проблем. Весь догляд зводиться до витирання пилу.

Пластикові конструкції – вибір любителів простоти і функціональності. Різні моделі мають різні системи відкривання, захисту, різні додаткові можливості чи допоміжні комплектуючі. За рахунок цього можна підібрати ідеальний варіант під свої вимоги.

Пластикові вікна характеризуються відмінними експлуатаційними та ізоляційними властивостями, гармонійно вписуються в сучасний інтер’єр і стануть прикрасою будь-якого будинку за рахунок великого вибору декоративних рішень, забарвлень чи імітацій фактур інших матеріалів.

У яких випадках краще підійдуть дерев’яні вікна?

Дерево – в першу чергу натуральний та екологічний матеріал. Він привносить в приміщення атмосферу тепла та домашнього затишку, на що не здатні навіть найкращі сучасні синтетичні аналоги. Різні породи мають власні корисні властивості, формуючи здоровий мікроклімат.

Сучасні дерев’яні вікна зберігають тепло не гірше пластикових склопакетів. Вже давно виправлені помилки, які створювали проблеми нашим бабусям і батькам. Також дерев’яні конструкції добре поглинають шум і захищають від протягів.

Різні породи відрізняються забарвленням і фактурою, дозволяючи експериментувати з декоративними рішеннями. Дерев’яне вікно – знахідка для любителів перестановок, косметичного ремонту та постійного оновлення інтер’єру. Їх можна без зусиль перефарбувати в бажаний колір, зберігаючи привабливу фактуру. Також дерев’яні рами відмінно вписуються в екстер’єр дерев’яних будинків. Важливо пам’ятати лише про те, що цей матеріал вимагає догляду.

Звернутися за додатковою консультацією на цю та інші теми всі бажаючі можуть до фахівців нашої компанії “ІдеалБуд”. Глибокі професійні знання та накопичений роками досвід дозволяє нам вирішувати завдання різної складності, допомагаючи з вибором і втіленням різноманітних конструктивних рішень.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua