Блог\Оздоблення стін. Варіанти

ozdoblennya-stin-varianty-3

Оздоблення стін – закономірний фінішний етап будь-якого будівництва або ремонту. Правильний вибір декору – важливий секрет створення комфортної атмосфери в приміщенні. Різноманітність матеріалів і технологій дозволяє втілити в життя проект будь-якої складності, від лаконічної класики до новітніх сучасних розробок.

Технологія оздоблення повністю залежить від обраних матеріалів. Серед поширених варіантів:

  • Фарбування. Одне з найпопулярніших рішень за рахунок його простоти, практичності і дешевизни. Існує безліч видів фарби, в залежності від складу і добавок. Найчастіше зустрічаються водоемульсійні і вододисперсні акрилові, а також масляні фарби, до яких відносяться масляні та емалеві.
  • Обклеювання шпалерами. Ще один затребуваний варіант внутрішнього оздоблення. Шпалери відрізняються типом основи, квітами і фактурами. Поширені паперові, флізелінові, вінілові, бамбукові, коркові, шпалери, що миються, і навіть рідкі шпалери. Вони прості в роботі, невибагливі і довговічні.
  • Декоративні панелі. Перевага такого оздоблення – відсутність потреби в ретельній обробці і вирівнюванні поверхні, а також висока швидкість робіт і низька вартість.
  • Декоративна штукатурка. Представлена ​​в різних фактурах, може фарбуватися в потрібний колір, дозволяє втілювати оригінальні проекти, але вимагає грамотного використання.

Існують і інші варіанти оформлення стін, в залежності від уподобань власника та його бюджету.

Мокре оздоблення стін

Більшість будівельно-ремонтних процесів можна умовно класифікувати на сухі та мокрі. Основний вид мокрій обробки стін – нанесення штукатурки. Крім декоративної функції, вона дозволяє вирівняти поверхню, забезпечити додаткову тепло- і шумоізоляцію. Спеціальні теплі штукатурки не поступаються пінополістиролу і деяким іншим поширеним видів утеплювача.

Штукатурний розчин наноситься на стіну і розрівнюється шаром необхідної товщини, залежно від марки матеріалу і особливостей основи. Штукатурні суміші можуть бути спеціальними і декоративними, виходячи зі складу та призначення. Поверх оброблені стіни можуть додатково фарбуватися або обклеюватися шпалерами.

Сухе оздоблення стін

Один з основних видів сухої обробки стін – облицювання сухою штукатуркою або гіпсокартоном. Також це можуть бути плити ДВП або ДСП, інші листові матеріали. Така технологія дозволяє швидко і просто підготувати поверхню під подальші роботи, приховуючи дефекти, тріщини, нерівності і перепади рівня.

Суха обробка – порівняно чистий процес. Листові матеріали легко піддаються розпилюванню та обробці для створення конструктивно складних рішень. За допомогою гіпсокартону і його аналогів можна створювати оригінальні декоративні елементи, ефективно приховати мережі комунікацій, вирішити безліч інших проблем. Гладка поверхня великогабаритних листових матеріалів легко покривається декоративною штукатуркою, забарвлюється або обклеюється шпалерами.

Фахівці нашої будівельної компанії “ІдеалБуд” допоможуть підібрати відповідні матеріали, враховуючи їх експлуатаційні та декоративні характеристики, орієнтуючись на побажання замовника. Ми надамо необхідні консультації та подальшу допомогу, взявши на себе всі турботи і проблеми.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua