Блог\Кухонна стільниця із нержавійки. Новий тренд?

Зовсім недавно з нержавійки на кухні робили хіба що посуд і фурнітуру. Але ось з’явилися фасади і стільниці – і миттєво стали справжнім трендом в будинках і квартирах. Якщо раніше нержавійкою обшивали поверхні тільки на харчових підприємствах, то зараз стильний фактурний матеріал припав до душі дизайнерам інтер’єрів.

Для кухонних меблів використовуються сталеві листи з нержавійки, прокатні вироби для каркасів, несучих конструкцій і допоміжних елементів, та профільний прокат для декорування. Ми в «ІдеалБуд» вже з’ясували, в чому ж секрет такої раптової популярності.

Переваги та недоліки стільниць з нержавійки

У меблів з харчової нержавійки є маса переваг. На кухні важливі такі деталі:

  • Стільниця стійка до подряпин, потертостей, ударів і будь-яких інших механічних пошкоджень. Вона легко витримує підвищені навантаження.
  • Нержавіючої сталь не сколюється і не вицвітає. Вона стійка до бактерій і її можна продезінфікувати.
  • Матеріал зовсім не боїться температурних перепадів, аж до того, що можна ставити сковорідку прямо з плити. Більше не потрібні різноманітні підставки, а на стільниці нарешті не буде плям та білих кіл від гарячої посуду.
  • Як можна здогадатися, нержавіюча сталь називається так неспроста. Це спеціальна сталь, яка повністю стійка до корозії. Вона не боїться вологи, вогкості і прямих контактів з водою.
  • Сталь не чутлива і до більшості хімічних впливів. Нержавійку можна мити будь-якою побутовою хімією або простою водою.
  • Поверхня повністю гладка. Навіть найстійкіші плями від кави або вина легко змити звичайною мокрою губкою.
  • Стикувальний шов можна заварити і відшліфувати. А значить, покриття буде монолітним і акуратним. У стики не забивається вода, жир і бруд.
  • Поверх стільницю можна покрити спеціальним полімерним шаром, який додатково перешкоджає скупченню жиру.

Істотний недолік є тільки один: харчова нержавіюча сталь дорожча за листовий прокат. В іншому ж це практично «безсмертне» рішення, а деталі – це вже питання індивідуальних смакових вподобань. Ще один нюанс – обмеження можливих форм стільниці, тому що з нержавіючої сталі роблять переважно прямокутники.

Стільниця з нержавіючої сталі в інтер’єрі кухні

Нержавіюча сталь відмінно поєднується з будь-якими іншими матеріалами – деревом, склом, акрилом, каменем. Це справжня знахідка для сучасних інтер’єрів, лофту і контемпорарі. У моді еклектичність і найнесподіваніші комбінації. Навіть в неокласичних інтер’єрах можна стильно поєднати нержавіючу стільницю з традиційним дерев’яним гарнітуром.

У мінімалістичний інтер’єрах нержавіюча сталь – те саме поєднання лаконічності і функціональності. Що вже говорити про футуризм і хай-тек, які не обходяться без металу і поверхонь, що відображають. Крім того, фактура може бути не тільки дзеркальною, але і матовою. Уже з упевненістю можна стверджувати, що на найближчі пару років стільниця з нержавіючої сталі – дуже стильне і сучасне рішення!

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua