Блог\Коротко про види теплої підлоги

Тепла підлога – дуже зручне і практичне рішення, адже кімната завжди прогрівається рівномірно, а ходити босоніж набагато приємніше. Але ті, хто стикаються з питанням вперше, точно знають, як складно підібрати підходящий варіант. Щоб полегшити вам завдання ми в «ІдеалБуд» вже готові коротко розповісти про різні види теплих підлог.

Водяна тепла підлога

Водяна підлога – це, по суті, альтернатива центральному опаленню. Як можна здогадатися, нагрів в ній забезпечує саме гаряча вода. В цьому випадку не доведеться постійно переплачувати за електроенергію. Ті, хто турбуються щодо електромагнітних полів, теж можуть не хвилюватися.

Водяна тепла підлога сумісна майже з усіма типами підлогового покриття. Основний її недолік – це складність монтажу. Водяні контури можна встановлювати не у всіх будинках. У деяких старих будівлях це заборонено, бо інакше захолола вода з контуру піде по мережі далі замість гарячої. Тому для підключення потрібні спеціальні теплообмінники.

Електрична тепла підлога

Це класичне сучасне рішення, коли довгий кабель укладається по кімнаті змійкою з певним кроком. Для монтажу використовуються готові секції різної довжини. Питоме тепловиділення кабелю залежить від конкретного виробника і становить від 10 до 21 Вт. Відстань між витками при укладанні – від 5 до 12 см. З недоліків – зростання рахунків за електроенергію та наявність зон перегріву, особливо – в місцях, де стоять меблі.

Кабельні теплі підлоги бувають одно- або двожильними. При бажанні покриття можна укомплектувати фольгованим екраном, що віддзеркалює хвилі та буде захищати від електромагнітного випромінювання. Система повністю незалежна від центрального опалення і гарячого водопостачання, так що нею можна користуватися без обмежень. Для підключення навіть не потрібні додаткові нагрівальні елементи.

Плівкова тепла підлога

Таку підлога ще називають інфрачервоною, і вона нагріває не повітря, а предмети, які на ньому стоять. Її головна перевага – простота монтажу, адже досить розстелити плівку на поверхні. Плівкові підлоги можна використовувати і як основне джерело тепла, причому навіть в офісах і торгових приміщеннях.

Це дуже універсальний варіант, тому що його можна укласти майже під будь-яке підлогове покриття. Навіть під ковролін або паркет. Можна навіть розстелити плівку по вертикальній або похилій поверхні, адже вона стійка до пошкоджень, гнучка й еластична. Виняток один – керамічна плитка, і саме це найчастіше обмежує сферу застосування плівкового теплої підлоги.

Нагрівальні мати

Це ще один різновид електричних теплих підлог, але кабелі вже зафіксовані на спеціальній сітці. Така технологія гарантує надійну укладку, тому що стяжка добре проникає в порожнини. Дуже зручний варіант перед монтажем керамічної плитки!

Мати майже не впливають на рівень підлоги, не вимагають додаткової заливки і укладаються прямо на стяжку. Не потрібні ніякі наливні підлоги чи інші складності. А обігрів здійснюється за рахунок карбонового порошку.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua