Блог\Декоративні елементи для будинку. Варіанти

dekoratyvni-elementy-dlya-budynku-varianty-3

Оформлення фасаду різними декоративними елементами – модний і актуальний тренд. Таким чином можна перетворити свій будинок не тільки в свою фортецю, але і в справжній палац, який буде радувати з кожним днем.

Декорування фасаду – найпростіший та економний спосіб його оновити. Для цього не потрібні складні будівельні роботи. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів, серед яких можна підібрати оформлення під будь-який стиль і зовнішній вигляд.

Крім декоративної функції, окремі елементи можуть виконувати цілком практичну роль. Можна скористатися готовими ідеями чи проектами або розробити власний унікальний дизайн. Любителі класики, мінімалізму, модерну та інших течій легко підберуть варіанти собі до смаку.

Загальні принципи вибору та монтажу декоративних елементів для будинку

При оформленні фасадів, як і при плануванні будь-яких інших декоративних чи дизайнерських рішень, слід орієнтуватися на кілька загальних принципів:

  • Цілісність. Використовувані елементи повинні не тільки гармоніювати між собою, але і працювати на створення єдиної картини. Для досягнення єдності використовуються однакові фактури, фрагменти, кольори, акценти та інші деталі.
  • Стриманість. Надлишок декору створює враження недоладності. Хороший смак завжди йде об руку з простотою і лаконічністю. Не слід зловживати та використовувати одночасно всі вподобані варіанти.
  • Пропорції. Розміри і геометрія декору, параметри самої будівлі та її основних елементів також повинні поєднуватися між собою.
  • Колір. Сучасні тренди дозволяють експериментувати з вибором кольорів на свій смак, але краще також не зловживати і не використовувати одночасно безліч відтінків. Цікаве рішення – яскраві акценти на нейтральному тлі. Не втрачають актуальності натуральні фактури і відтінки.
  • Стиль. Краще, якщо будівля, декор, освітлення, всі вставки, огорожі, ландшафтний дизайн та інші деталі витримані в загальному стилі.

Елементи фасадного декору

Вибір елементів для декорування фасадів практично не обмежений. До них відносяться плінтуси, карнизи і декоративні балки. Зазвичай вони розташовуються під звисом покрівлі або використовуються для монтажу прихованих комунікацій, освітлення і підсвічування.

Як декор застосовуються лиштви, фризи і молдинги. Залежно від матеріалів, вони можуть бути жорсткими, з чіткими прямими лініями, або гнучкими та еластичними для оформлення напівкруглих прорізів чи втілення складних геометричних рішень. Декоративні планки допоможуть розбити на сегменти гладкі стіни. Куточки використовуються при оформленні вікон і дверей.

Ліпнина застосовується для зонування і прикрашення. Сьогодні в архітектурних рішеннях використовуються пінопластові вироби, що відрізняються невеликою вагою, практичністю, довговічністю і легкістю монтажу. Це можуть бути колони, карнизи, пілястри, холдинги, тощо.

Не виходять з моди ковані та дерев’яні вставки. Вони роблять будинок затишнішим й теплішим. Не варто забувати і про зовнішнє освітлення. В асортименті виробників – різні декоративні моделі світильників і ліхтарів, виконані у різних стилях.

Фахівці нашої компанії “ІдеалБуд” допоможуть підібрати необхідні матеріали, розробити унікальне індивідуальне рішення і втілити його в життя. Використовуючи накопичений досвід та професійні знання, ми впораємося з проектами будь-якої складності.

Контакти

м. Львів

т.: +38 098 550 41 30

т.: +38 050 150 19 04

Email: info@idealbud.com.ua